Firmamız 2010 yılından itibaren iş elbiseleri ve iş güvenliği ekipmanları sektöründe faaliyet göstermektedir.Firmamız müşterilerine ihtiyaçlarına uygun kalite ve en ekonomik şartlarda hizmet vermektedir.

Firmamızın tüm ürünleri kendi imalathanalerimizde hazırlanmakta ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Firmamız ürettiği iş elbiselerinin %40’ını yıllık ihracat olarak yurtdışına göndermektedir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda iş elbilseri ve ekipmanlarının geliştirimesl konusunda da uzman kadromuz ile de hizmetinizdeyiz.

Zorlu iş yaşamı için hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerle sizlerleyiz.Sağlık ve güvenliğiniz önceliğimizdir.

Kalite Politikamız

  • Yurt içinde ve yurt dışında sektördeki yerini sağlamlaştırmak ve emin adımlarla ilerlemek,
  • Müşteri odaklı çalışarak, zamanında ve kaliteli ürünler sunmak,
  • Kaynaklarını verimli kullanarak ve takım çalışmasını uygulayarak süreçlerini daha etkin hale getirmek,
  • Sürekli gelişim bilinci ile çalışarak, müşteri, tedarikçi, marmarateks personeli ve yönetiminin memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyon: Kalitesiyle ve farklı tasarımlarıyla sektöründe lider firma olmak.

 Misyon: Her zaman daha iyiyi hedefleyerek, sektörde kaliteyi arttıran, çalışanlarına işlerini sevdiren, kazandığı değerleri çalışanları ve toplumla paylaşan, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamına katkıda bulunan örnek bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

Üretim Politikamız

Her zaman daha kaliteli ve daha hızlı üretmeyi sürekli gelişmeyi kendimize ilke edindik. Kurduğumuz kalite yönetim sistemiyle düşük maliyetli yüksek kaliteli ürünler üretip müşterimize zamanında teslim ederek”, ana hedefimiz, kalite yarışında yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da ön sıralarda yer almaktır” diyoruz.

Çalışanlarına Saygılı

İnsana değer veren ilkelere ve etki alanları dahilinde insan haklarına saygı duyulmasına dair sorumluluklarımızı yerine getirmeyi taahhüt ettik.

Sosyal Sorumluluk

Marmarateks olarak; faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz tüm ülkelerde, toplumdan kazandığımızı toplumla paylaşmayı ilke sayan, etik, sorumlu, toplumun genel çıkarlarını geliştiren ve koruyan bir yaklaşımla hareket ediyoruz. Sosyal sorumluluğu bir kurum kültürü olarak benimseyen Marmarateks, içinde yaşadığı toplumun çevresel ve sosyal gereksinimlerinden yola çıkarak sosyal sorumluluk projeleri üretmekte ve hayata geçirmektedir.